درباره فروشگاه ابزار مهرگان:

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

درباره محصولات کنزاکس:

شرکت کنزاکس، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز کرده است. این مجموعه با استفاده از ۲۰ سال تجربه مدیران خود و منابع انسانی کارآمد و تحصیل کرده، درصدد است ترکیبی از علم و تجربه را در هم آمیخته و در این مسیر موفق به تأمین بیش از ۷۵۰ مدل محصولات در سبد ابزارآلات و ماشین آلات صنعتی گردید. تیم تحقیق و توسعه شرکت، از یک سو با تحقیقات بازار نیاز مصرف کنندگان و صنعتگران را شناسایی و از سوی دیگر با بررسی توانایی تولیدکنندگان و تأمین کنندگان خارجی، محصولاتی با کیفیت و مطابق با بهترین استانداردهای روز دنیا را شناسایی و به واحد بازرگانی و تأمین درخواست خرید می‌دهد.

کیفیت، خط قرمز ما در تیم خلق محصول کنزاکس است. تمامی محصولات کنزاکس، قبل از نهایی شدن سفارش، توسط کارشناسان فنی ما بررسی می‌شود تا در صورت نیاز به اصلاح و بهبود کیفیت اقدام لازم صورت گیرد و پس از بهبود با تست کاربری، توان و طول عمر دستگاه سنجش می‌گردد و در صورت پاس شدن موارد فنی، سفارش نهایی می‌گردد. با وجود شبکه فروشی با بیش از ۳۰۰ نماینده فعال در تهران و سایر نقاط کشور، ارتباطی صمیمانه، موثر و متقابل بین مشتریان و شرکت، اقدام به توزیع محصولات می‌نماید. تیم خدمات پس از فروش کنزاکس با بیش از ۱۲۰ نماینده خدمات پس از فروش فعال در سراسر ایران و با موجودی انبار قطعاتی بیش از ۸۰۰۰ قطعه در راستای رضایت مندی و حفظ منافع مشتریان قدم بر می‌دارد.

کارنامه کاری ابزار‌ مهرگان

شماره خفن
0
شماره خفن
0
شماره خفن
0
شماره خفن
0
شماره خفن
0
ضمانت بازگشت کالا ضمانت اصالت کالا مشاوره تخصصی رایگان روش‌های پرداخت متنوع فروش عمده ابزار ارسال رایگان سفارشات با پست ارسال رایگان سفارشات با پیک و باربری

اعتماد شما، اعتبار ماست...